Collection: Waste Not Shop

30 products
  • Plastic Free Picnic Bundle
    Regular price
    $65
    Sale price
    $65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Climate Conscious Coffee Bundle
    Regular price
    $47
    Sale price
    $47
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plastic Free Dishwashing Bundle
    Regular price
    $45
    Sale price
    $45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plastic Free Beard Bundle
    Regular price
    $45
    Sale price
    $45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Box - Snack Pack
    waste not box of zero waste products
    Regular price
    $40
    Sale price
    $40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plastic Free Laundry Day Bundle
    Regular price
    $35
    Sale price
    $35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Box - Tea Time
    waste not box of zero waste products
    Regular price
    $40
    Sale price
    $40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plastic Free Facial Care Bundle
    Regular price
    $45
    Sale price
    $45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Box - The Works
    waste not box of zero waste products
    Regular price
    $40
    Sale price
    $40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pure Honey from The Finger Lakes
    Regular price
    $12
    Sale price
    $12
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Box - Home Care
    Regular price
    $40
    Sale price
    $40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Sundried Mango
    Regular price
    from $9
    Sale price
    from $9
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Box - On the Go
    Regular price
    $40
    Sale price
    $40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Plastic Free Catnip Toy
    Regular price
    $5
    Sale price
    $5
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Box - Personal Care
    waste not box of zero waste products
    Regular price
    $40
    Sale price
    $40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Medjool Dates
    Regular price
    from $5
    Sale price
    from $5
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Cranberries
    Regular price
    from $4
    Sale price
    from $4
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Turkish Apricots (No SO2)
    Regular price
    from $3
    Sale price
    from $3
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Red Lentils
    Regular price
    from $3
    Sale price
    from $3
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Green/Brown Lentils
    Regular price
    from $2
    Sale price
    from $2
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic French Lentils
    Regular price
    from $2
    Sale price
    from $2
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Garbanzo Beans
    Regular price
    from $2
    Sale price
    from $2
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable 16 ounce Glass Jar
    Regular price
    $2
    Sale price
    $2
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tea Infuser
    Regular price
    $3
    Sale price
    $3
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Cotton Tea Bag
    Regular price
    $1
    Sale price
    $1
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Tote
    Regular price
    $15
    Sale price
    $15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Flannel Baby Wipes
    Regular price
    $15
    Sale price
    $15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reusable Household Wipes
    Regular price
    $15
    Sale price
    $15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Handmade Smudge Sticks
    Regular price
    from $16
    Sale price
    from $16
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Waste Not Gift Card
    Regular price
    from $25
    Sale price
    from $25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out